خانه / مقالات جدید / هدف کنکور را مزه مزه کنید

هدف کنکور را مزه مزه کنید

هدف کنکور را مزه مزه کنید

شما هم اکنون این توانایی را دارید که در هدف کنکور تان بیش از آنچه تا کنون تصور کرده اید موفقیت کسب کنید چون آنقدر استعداد دارید که مادام العمر میتوانید از آن استفاده کنید.
هیچ گاه به اندازه امروز فرصت های مناسب و ابداعات بسیار وجود نداشته که شما را قادر سازد به موفقیت و هدف کنکور دست یابید.
اولین و مهمترین وظیفه ی شما برای اینکه نیروی بالقوه نامحدودتان را تحقق ببخشید این است که بدانید واقعا چه میخواهید و زمانی که کاملا برایتان روشن شد که چه میخواهید و به کجا میخواهید بروید احتمال موفقیت خود را چندین برابر افزایش میدهید و خیلی سریع به پیروزی دست می یابید .در این راه کمال معرف افراد موفق است و خلاقیت هنر رنج بردن زیاد است و موفقیت های بزرگ و هدف کنکور بهتر حاصل توجه وافر و زحمت بی منتهاست حتی برای کوچکترین و ظریف ترین نکات..

نگرش به هدف کنکور با حس فراوانی و کمبود

وقتی که به سوی هدف کنکور خود حرکت کردید باید هم نگرش فراوانی داشته باشید هم نگرش کمبود.
اگر حس فراوانی داشته باشید راضی، خوش بین و قانع به شرایط خواهید بود در نتیجه با اطمینان در جهت کسب آمالتان کار و کوشش میکنید وقتی حس فراوانی دارید خود را در حال پیشرفت میبینید و هر روز را بهترین زمان برای کسب تجارب و پیشروی میبینید و با حس کمبود از مشکلات و سختی های راه باخبر میمانید و میپذیرید که مشکلات همیشه و برای همه وجود داشته است.
با حس فراوانی شما انسانی مثبت و سازنده خواهید شد و به جای تمرکز بر کمبود ها و نواقص خود بیشتر در این مورد نگرانید که برای بهبود اوضاع چه میتوانید بکنید .
اگر در وجود خود احساس فراوانی داشته باشید از حس تسلط بر نفس بالایی برخوردار خواهید شد و به انسانی مثبت و سازنده تبدیل میشوید و بدنبال بهانه ها برای کم کاری نیستید و گله و شکایت را کنار خواهید گذاشت و با قدرت به سمت هدف کنکور تان خیز برمیدارید

سرکار خانم بخشی
کارشناس ارشد
مشاور انگیزشی کنکور
نویسنده مقالات سایت

درباره‌ی sahar

همچنین ببینید

برای کنکور

عزت نفس و اعتماد به نفس را برای کنکور تقویت کنید

عزت نفس و اعتماد به نفس را برای کنکور تقویت کنید   اگر در تمام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *